searchARA
formKAYIT OL
Uzman Eğitmen Çağrı Güler
Uzman Olduğu Alan Dijital Pazarlama

Çağrı Güler, 1982 yılında Malatya'da doğdu. Üniversite öğrenimine 2002 yılında İnönü Üniversitesi Kimya bölümünde başladı.

Ticaret ve girişimcilik tecrübesine bu yıllarda network marketing ile başlayarak, 15 ilde organizasyon ile en hızlı kariyer atlama unvanı başarısını kazandı. Bir çok firmada kendi ekibiyle organizasyonlar gerçekleştiren Çağrı Güler, ticaret ve girişimcilik hikayesine devam etmek için kimya bölümünü 4. sınıfta bırakmaya karar verdi.

2008 yılında uluslararası A+ bir fuar firmasında yapı fuarları satışı yapan Çağrı Güler, Rusya ve Orta Asya ülkelerinde fuar organizasyonları gerçekleştirdi. 2010 yılında Forex piyasalarına geçerek uluslararası bir şirketin ülke müdürü olarak görev aldı.

Dijital pazarlama ve arama motoru optimizasyonuna ilgi duyan Çağrı Güler, kariyerine bu alanlarda yön vermek istedi. Çeşitli şirketlerde dijital pazarlama uzmanı olarak çalıştıktan sonra, 2012 yılında kariyerini Tatil.com'da Türkiye’nin ilk SEO manageri ve daha sonra dijital pazarlama müdürü olarak şekillendirdi.

Birçok kurumsal şirkete profesyonel danışmanlık ve dijital strateji geliştirme desteği veren Çağrı Güler, 2019 yılının Mayıs ayından itibaren CRM Medya bünyesinde Chief Marketing Officer olarak görev almaktadır.

Sosyal Medya
  • sosyal medya
  • sosyal medya
  • sosyal medya
FOTOĞRAFLAR
DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ
FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM